Atasehir Tantuni

Ataşehir Tantuni, hizmet vermeye başladığı günden itibaren özverili bir alt yapının üzerine kurulmuş bir tantuni evidir. Meslek hayatında özverili ve azimli bir çalışma ile bugünlere gelebilen, ilk günden bu ana kadar farklı konseptler geliştirerek alternatif tatlar sunan bir lezzet durağıdır.

Tecrübemizi sanatımızı, gelenekselliğimizi ve yenilikçi anlayışımızı tantuni ustalarımız ile birlikte sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu lezzetlerimizin içeriğini birebir yakalamak için her birini kendi yörelerinden özenle getiriyoruz ve birbirinden değerli ustalarımız ve usta garsonlarımız ile masanıza servis ediyoruz.

Mekanımızda kapalı salonumuz yaz kış kullanılabilen terasımız, özel günlerimiz ve davetlerimiz için VIP salonumuz mevcuttur. Ayrıca değerli çocuklarınız için de oyun odamız da mevcuttur. Sizler yemek sonrası ikram keyfini yaşarken çocuklarınız da sıkılmadan salonumuzda vakit geçirebilecek. Paket servisi hizmetimiz de ücretsiz olarak sizlerin hizmetindedir. Her yerde Ataşehir Tantuni keyfini yaşayabileceksiniz.

Ataşehir Tantuni dinamik kadrosuyla sizin isteklerinize cevap vermeye hazırdır. Akdeniz yöresinin vazgeçilmez ve geleneksel tadının en seçkin örneklerinden olan Tantuni’yi damak zevkinize göre hazırlarken,modern ortamı ile özel günlerinizi de yaşayabileceğiniz bir hizmet vermekten her zaman onur duymaktadır. Yeni lezzetlerde görüşmek dileğiyle.