Değerlerimiz

“Her şeyin başı sağlıktır” anlayışı ile hizmet eden ve gerek işin mutfak kısmında gerekse müşterilere hizmet ederken gösterdiği hijyen koşullarına uygunluk ve titizlik Ataşehir Tantuni için her şeyden önemlidir. Daha hijyenik ve hızlı bir hizmet anlayışını günden günde geliştiren Ataşehir Tantuni, teknolojinin getirdiği bütün imkanları kullanmakta ve müşteri odaklılığının devamını sağlamaktadır.

İstanbul’un iddaalı lezzetlerinden biri olan Ataşehir Tantuni, müşterilerine verdiği kaliteli hizmetin gurunu yaşamaktadır. Damaklarda ve hafızalarda iz bırakan bir lezzete sahip olan Ataşehir Tantuni için öncelik büyük bir titizlikle hizmet verdiği siz müşterileridir.

Ataşehir Tantuni, fark yaratmak, İstanbul’da sektörünün lider firması olmak ve kaliteli hizmet için teknolojiyi ve yeniliği kullanırken özünden kopmamaya da gayret göstermektedir. Türk yemek kültürüne verdiği önemi hizmet anlayışında her zaman yukarılarda tutan Ataşehir Tantuni, yeni ve geleneksel ayrımını yaparak bu iki kriteri çok başarılı bir şekilde harmanlamaktadır.