Müşteri Yorumları

Bu hafta şansımız yaver gitti ve tempobet casino sayesinde çok güzel paralar kazandık. Her eğlence sonrasında Ataşehit tantuni artık bizim uğrak yerimiz olmaya başladı. Acılı turşu ve ev yapımı salgamları kesinlikle herkese tavsiye ederiz. Mekanın temiz olması ve Recep ustanın güler yüzü bizi buraya bağımlı yaptı diyebiliriz.

 

Selçuk Akçe,  Teknosa Satış Sorumlusu


 

Önceden her mersine gittiğimde yaptığım ilk iş bir tantuni dükyanına uğramaktı. Şimdi ise Avrupa tarafından Asya tarafına her geçtiğimde Ataşehir tantuniye uğramak, Mekanın temizliği olsun, Recep ustanın güler yüzlülüğü olsun hepsi 10 üzerinden 10. Daha önce tavuk tantuni yemeyenlere şiddetle denemelerini tavsiye ederim.

 

Erkan Koç,  Muhasebeci


Acılı salgam ve tuşuyu hiçbirşeye değişmem birde yanına Ataşehir Tantuni olursa gelme keyfime. Anadolu tarafının en iyi tantuni restaurantı diyebilirim. Recep usta Mersinli olduğunu ve tantuni yemek için mersinlere gidilmeyeceğini bize kanıtladı. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 

Kemal Okuran, Medsan Elektronik AS


 

Normalde tantuni pek sevmem. İstanbulda genelde çok yağlı yapıyolar ama ataşehir tantuni tam kıvamında orjinal mersin tantunisi. Mutlaka deneyin.
 
Sevim Soydan, Polis


 

 

Atasehiri bilen bilir her yer donerci, kebabci sonunda farkli lezzetler gelmeye basladi. Atasehir tantuni’ye gecen hafta gitme firsatim oldum. Bir yarim tantuni yedim. O kadar guzeldi ki ardindan bir tane de ceyrek yedim.
 
Recep Duman, Emekli